Macun Mah.187 Cad. No: 54/108 Türeli İş Merkezi Yenimahalle / ANKARA
tr

Epson Singleweight Mat Rulo Plotter Kağıdı

123
Epson Singleweight Mat Rulo Plotter Kağıdı

Singleweight Mat Rulo Epson Plotter Kağıdı

Çok yönlü kullanıma uygun ve kolay lamine edilebilen bu malzeme, düz, mat bir yüzer sunar ve 130µm kalınlığıyla şeritli baskılar için göz alma etkisini azaltır.
Çabuk kuruyan ve kolay işlenen bu malzeme, en iyi renkli röprodüksiyonların elde edilmesi için geniş bir renk paleti sunar.

Bu düşük maliyetli ve kullanışlı epson plotter kâğıdı, Epson Stylus Pro serisi büyük formatlı yazıcılarda basılacak yüksek kalitedeki işler için en iyi çözümdür.
Bu malzeme, reklam, broşür, profesyonel planlar, oda dekorasyonu, prova, levha ve poster gibi çeşitli baskılar için uygundur.
Yüksek çözünürlük gerektiren işleriniz için uygun maliyetli bir alternatif sunan bu kâğıt hem boya bazlı hem de pigmentli mürekkepler için uygundur.
Mürekkep çabuk kuruduğundan işlemleri kolaylaştırır, ayrıca laminasyon kolaylığı sağlayarak parlak bir yüzey elde edilmesine ve yüzeyin neme ve ışığa karşı korunmasına olanak tanır.
Yenilikçi tüm malzemelerimizde olduğu gibi, bu kâğıt da size mümkün olan en yüksek çözünürlüğü ve renk doygunluğunu sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Epson’ın yazıcı sürücüsü yazılımı, sayfalarda kullanılacak olan mürekkep miktarını kullanılan kâğıda göre optimum şekilde ayarlar.
Epson sarf malzemelerinde, her zaman olduğu gibi Epson kalitesi garanti edilir.
Bu kâğıt Digigraphie kullanımı için sertifikalıdır ve baskı stabilitesinin uzun süre boyunca bozulmamasını garantilemek için, bağımsız laboratuarlar tarafından test edilmiştir.
Digigraphie sertifikalı kâğıtların tam listesi www.digigraphie.com adresinde bulunabilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
03123874200
Görüşme Başlat
1
💬 Selam ........
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?