Macun Mah.187 Cad. No: 54/108 Türeli İş Merkezi Yenimahalle / ANKARA
tr

Plotter Polyester Kağıtları

Plotter Polyester Kağıtları

Plotter Polyester Kağıtları

Mürekkepli inkjet çalışan geniş format, dış mekan, içmekan, tüm Hp designjet, Epson plotter, Canon plotter, Oce plotter, Xerox plotter ve diğer marka plotter yazıcılar, ozalit makinası, plotter yazıcı ve plankopya makinalarına uyumlu plotter polyesteri, harita polyesteri çeşitlerini stoktan teslim ve en uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Laser ve inkjet mürekkepli çalışan geniş format, dış mekan, içmekan bütün plotter yazıcılar ile uyumlu, çeşitli uzunluk ve genişlikte üretilen plotter polyester kağıtları için bize ulaşınız.
Plotter polyester kağıdı ihtiyacınızda güncel her çeşit plotter polyesterleri en uygun fiyatlar ile stoklarımızda bulunmaktadır.

Türkiye’nin her yerine 1 günde güvenli ve hesaplı gönderim…

Hp, Epson, Canon, Oce, Xerox, Roland, Olympos ve diğer geniş format, laser, inkjet mürekkepli, içmekan, dış mekan, plotter yazıcı markaları ile uyumlu, standart ebatlarda, çeşitli uzunluk ve genişlikte üretilen plotter polyester kağıtları, harita polyesteri, için bize ulaşınız.

Plotter Polyester Kağıt Çeşitleri

  • 62 cm x 30 m 150 micron polyester kağıdı
  • 91.4 cm x 30 m 150 micron polyester kağıdı
  • 91.4 cm x 30 m 125 micron polyester kağıdı

Diğer çeşit ve ebatlar için bizi arayınız.

Polyester Nedir ?

Suya dayanıklı, ani kuruma özelliğine sahip, mürekkep emiciliği yüksek olan inkjet polyester ve laser polyester olmak üzere iki çeşide ayrılmış film çeşidine polyester denir.
Üzerinde mermi kalem, çini mürekkebi kullanılabilir.

Polyester Kağıtları Nerede Kullanılır ?

Polyester kağıtları; İller Bankası, belediyeler, harita mühendislik büroları, kadostro müdürlükleri ve diğer resmi kurumlarda kullanılmaktadır…

Plotter Kağıt Ölçüleri

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
03123874200
Görüşme Başlat
1
💬 Selam ........
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?