Macun Mah.187 Cad. No: 54/108 Türeli İş Merkezi Yenimahalle / ANKARA
tr

Plotter Aydınger Kağıdı

191
Plotter Aydınger Kağıdı

Aydınger Kağıdı Nedir?

Aydınger Kağıdı; parlak yüzeyli , yarı saydam, her çeşit yağdan arı, açık gri donuk renkte olan kağıt çeşididir.

Aydınger Kağıdı Nerelerde Kullanılır?

Aydınger kağıt; mimarların, mühendislerin, yapı çizimlerin resim çoğaltma kasıtı ile ve yeni fen lisesi müfredatına göre coğrafya proje çalışmalarında izohips haritalarının kopyalanmasında kullanılır. Aydınger kağıt, serigraf baskı için renk ayrımındada kullanılır. Baskıda bulunan renkleri ayırarak her renk değişik aydıngere basılır. Daha sonra serigraf kalıbı hazırlanırken aydınger yardımıyla ayrı ayrı renk kalıpları çekilir. Hemen peşinden tüm renkler peş peşe basılarak işlem bitirilir. Serigrafta kartvizit,saat,çakmak,davatiye gibi işler basılabilir. Ayrı olarak dövme yapımındada kullanılır. Tamamiyle beyazlatılmış kimyasal selülozdan imal edilir. Kalınlığı, kullanıldığı işe ve emele göre değişebilir.

Plotter Kağıdı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Projelerinizin düzgün baskılanabilmesi ve istenilen sonuçları elde etmeniz için plotter kağıdı seçimi büyük öneme sahiptir. Kaliteli baskılar üretebilmek,üretimi hızlandırmak ve işlerinizi tam vaktinde tamamlamak için plotter kağıtınızı iyi seçmeniz gerekir. Kaliteli plotter kağıt seçimi sizi hem zamandan hem de paranızdan tasarruf ettirecektir.

Firmamız plotter kağıtlarında en uygun fiyatta ve kalitede baskı almanız için sizlere garanti verebilir.Firmamız uzun yıllardan beri bu işle uğraşan belli bir noktaya gelen tanınmış güvenilen firmalardandır.Böylece plotter kağıdınızı en iyi verimde kullanabilirsiniz.

Aydırger Kağıt Ebatları

Firmamızda en uygun fiyatta ve kalitede satışlarımız mevcuttur. Aydınger kağıtlarının birçok ebatı bulunmaktadır.

Bunlar:90/95 GR Olanlar;31 x 50 mt aydınger,45 x 50 mt aydınger,62 x 50 mt aydınger,75 x 50 mt aydınger,91.4 x 50 mt aydınger,110/115 GR Olanlar;31 x 50 mt aydınger,45 x 50 mt aydınger,62 x 50 mt aydınger,75 x 50 mt aydınger,91.4 x 50 mt aydınger vb. her ebatta firmamızda bulunmaktadır.Sizlere uygun kağıt çeşidini ve ebatını belirleyerek firmamıza ulaşıp ihtiyacınızı belirtmeniz yeterli olacaktır.Böylece güvenilen firmadan kaliteli ve uygun fiyata sahip olduğunuz plotter kağıtlarınızda o kadar emek verilen işlerinizden güzel sonuçlar alıcaksınız.Kaliteli baskılar elde etmek istiyorsanız kaliteli kağıt kullanmanız gerekir.

Firmamıza 7/24 saat ulaşabilir ayrıntılı bilgi ve ürün satın alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
03123874200
Görüşme Başlat
1
💬 Selam ........
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?